Viimased Postitused

24. märts 2021 priit

Henri ja Keili on üks nendest paaridest, kes on koos juba keskkoolist saati. 2018. aasta kevadel kinkis Henri oma kallimale sünnipäevaks külastuse Suures väinas paiknevale Viirelaiule, kus oli kavas Ribe restorani peakoka valmistatud mitmekäiguline õhtusöök. Ilm oli ilus ja kevadine, külalisi oli üritusel kokku paarikümne ringis. Pärast õhtusööki laskus mees aga ootamatult ühele põlvele ja palus keset idüllilist üksikut saart Keili kätt. Emotsioonid olid laes ja kogu õhtu on paari jaoks senini üks meeldejäävamaid. Kuid see ei jäänud paari ainsaks märgilise tähendusega õhtuks Viirelaiul. Pulmapeoni jõudsid noored 2020. aasta suvel.... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
15. märts 2021 Administrator

See muinasjutt või siis õuduslugu algas ühel imeilusal juulikuu päeval. Kalender näitas neljandat kuupäeva ja me istusime koos sõpradega Viirelaiu saunamaja terrassil ja mõlgutasime mõtteid.Eelnevalt olgu ära öeldud, et see 04.juuli on ka kuupäev millal saime saarel majad valmis ja natuke nagu „pärandiks“ või „ristiks kaelas“ saime endalegi ootamatult kohustuse Viirelaiu kompleksi majandamise enda õlule. Aga noh see on juba pikem lugu ja kes seda tahab kuulda peab tulema meile külla Viirelaiule. Niisiis jätkates juttu turundusest. Istume me siis koos Veiko ja Taneliga sauna terrassil ning joome mõnusat vahutavat jooki... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
7. märts 2021 Administrator

Sule korraks silmad, ning kujuta ette suvepäevi paradiisis. Imeline asukoht ning privaatsus? Maailmatasemel toitlustus? Vabadus igasugusest korraldamisest või transpordi organiseerimisest? Piisavalt ruumi kõigile osalejatele aga samas piisavalt võimalusi aja koosveetmiseks? Tundub peaaegu ebareaalne, eks? Kui kõik eelnev loetelu jätab mulje, nagu oleks tegemist mõne kauge Kreeka saarega, siis tegelikult pole vaja sõita kõige selle kogemiseks üldsegi mitte nii kaugele. Sõit viib hoopis lähemale – Tallinnast kahe tunni kaugusel asuvale Viirelaiu saarele. Saarele, mis pakub Eesti kohta harjumatuid elamusi nii söögi, tegevuste kui ka emotsioonide osas. Saarele, kus asub Eesti kõige... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
19. veebr. 2021 priit

Siin kirja pandu on ettevõtja seisukohti vaadates ja ei tähenda, et tööandja ei hinda töötajaid piisavalt ning tahab säästa. Lihtsalt, kui ettevõte peab lisaks tasuma 68% erisoodustusmaksu, siis on see päris suur number. Kui aga jälgida mõningaid punkte, on võimalik saada hea olemine meeskonnaga ja samal ajal saada läbi koolituse targemaks või siis kaasata suvepäevadele häid kliente ja läbi selle kasvatada müüki. Suvepäevade korraldamine on enamasti ettevõtetele vajalik kulu, et ühendada meeskonda, tutvustada ettevõtte edusamme ning plaane ja avaldada parimatele töötajatele tänu. Suvepäevade maksustamine on aga firmale märkimisväärne lisakulu. Töötajate lõbustamise... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
19. veebr. 2021 Administrator

Viirelaid on madal ja tasane saareke, pisike viirg madalat maad mandri ja Muhumaa vahel. Olles meresõitjatele ammu tuntud orientiir, juhatab ta lõuna poolt tulijad Viire kurgu kaudu Väinamerre. Viirelaiule ja meresõidule viitab ka tuntud rahvalaul “Viire takka”. Paternoster Saare asukad on läbi ajaloo olnud tuletornivahid ja teised majakaga seotud teenistujad. Esimest korda on saarekest mainitud juba 1556.aastal, kuid räägitakse, et 1227. aasta talvel mandrilt üle merejää saari alistama ja esmalt Muhu linnust võtma tulnud ristisõdalased teinud Viirelaiul peatuse puhkuseks ja palvetamiseks. Vanadel merekaartidel on saare nimi Paternoster, mis ladina keeles... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
19. veebr. 2021 priit

Süstamatk või SUP laudaega matk – seda saad teha paljudes kohtades Eestis. Ka Viirelaid korraldab matku Viirelaiule Kuivastu või Virtsu sadamast Zorb jalgpall –  Mägedest alla, üle järvede või jalgpalliväljakul on see muutumas pidevalt väga populaarseks tegevuseks. Asjade ehitamine. Meeskonnal saab lasta ehitada ette kokku kogutud materjalist huvitavaid asju. Viirelaiul oleme pakkunud võimalust ehitada parvi millega võisteldakse merel või siis ehitada skulptuure, et need päikseloojangul põlema süüdata. Orienteerumine. Meeskonnavaimu ülesehitamiseks pole midagi sellist, nagu eksida keset kuhugi! Hakake kunstnikuks – too suvepäevade kohta molbrid ja värvid ja korraldage võistlus kellel... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
5. jaan. 2021 priit

Teostame teile tähtpäeva otsast lõpuni. Oleme korraldanud ise üle 70 suvepäeva, 20 seminari, 18 tippkoka õhtusööki, 9 juubelit,8 pulma ja mitmeid surfi-,jooga-,lastelaagerid. Üksik saar sobib selleks puhuks eriti hästi – eriline asukoht tagab, et tähtis päev jääb meelde kõigile. Me teeme omalt poolt kõik, et muuta üritus teile maksimaalselt nauditavaks. Tänaseni on kõige suurem juubel olnud 80 külalisega ja nemad jäid väga rahule. Gurmee üksikul saarel Oleme korraldanud kokku 18 õhtusööki tippkokkadega  Eestist, Lätist ja Venemaalt. Meil on külas käinud ja kindlasti külastavad meid veel tuntud kokad/restoranid : Alar Aksalu... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
5. jaan. 2021 priit

Jah, see on võimalik Eestis ja sa ei pea lennukiga transportima kõiki külalisi kaugele maale. Me asume Kuivastu ja Virtsu vahel ja meie juurde saab kaatriga. Tallinnast on autosõidu aeg alla 2 tunni. Kaatriga sõiduaeg on piisavalt lühike, et kellegil ei hakka igav ega paha. Ehk siis 10min liuglemist üle vee. Viirelaid on huvitav ainulaadne koht maamunal – meil on terve saar ja ainult üks majapidamine, hoovis plingib punane majakas, kõrval 1880 ehitatud majakavahi maja kus aeg ajalt ilmutab enda ka majakavahi esimene naine. Lisaks siis saunad, peoruumid ja naabriteks... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
5. jaan. 2021 Administrator

Miks just Viirelaid? Kes poleks unistanud pulmadest mõnes troopilises sihtkohas, kus päike paistab 365 päeva aastas ja kõike ümbritseb ookean ja palmipuud? Meie igal juhul oleme. Kuid kas see oleks realistlik või jääb see unistus enamasti unistuseks ja selle elluviimiseks on vaja liiga palju pingutust ja kulutusi. Meil on kõigile unistajatele suurepärane pakkumine! Miks peaksite sõidutama oma sõbrad ja pereliikmed teisele poole maakera, kui saate tulla paradiisisaart nautima siinsamas Eestis. Viirelaid on väike saar Läänemeres – Muhu saare ja Eesti mandri vahel. Viirelaiu saart on võimalik üürida era- ja ettevõtteürituste... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
5. jaan. 2021 Administrator

Millised on kõige paremad suvepäevad? Vastust ei ole võimalik anda üheselt, sest osadele inimestele meeldivad ühesugused ja teistele teistsugused suvepäevad. Näiteks aktiivsed suvepäevad on sellised – joostakse edasi-tagasi, kogu aeg on midagi teha. Või siis suvepäevad, kus saab tööst puhata ja lihtsalt olla, mitte midagi teha, aga kindel on see, et tuleb suvepäevade toitlustus on asi, mida tuleb nautida. On lihtsam, kui teil on olemas eelmiste aastate kogemused. Aga kui inimeste soovid muutuvad ja nad tahavad midagi muud? Suvepäevade korraldamine ja selle juurde käiv suvepäevade toitlustus on meie jaoks puhas... (Vaata artiklit)

Loe rohkem