Viimased Postitused

5. jaan. 2021 priit

Have you found yourself so overwhelmed with everything happening around you that you feel like you need to get out in nature and be offline? Nature has a power of healing. No wonder there is a saying “In every walk with nature one receives far more than he seeks”.  VIIRELAID – LONELY ISLAND IN THE MIDDLE OF BALTIC SEA Listen to the waves, feel the salty air, wander around the island, see the birds, get entertained by the seals, connect with nature.  We invite you to enjoy our little piece... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
5. jaan. 2021 priit

Teostame teile tähtpäeva otsast lõpuni. Oleme korraldanud ise üle 70 suvepäeva, 20 seminari, 18 tippkoka õhtusööki, 9 juubelit,8 pulma ja mitmeid surfi-,jooga-,lastelaagerid. Üksik saar sobib selleks puhuks eriti hästi – eriline asukoht tagab, et tähtis päev jääb meelde kõigile. Me teeme omalt poolt kõik, et muuta üritus teile maksimaalselt nauditavaks. Tänaseni on kõige suurem juubel olnud 80 külalisega ja nemad jäid väga rahule. Gurmee üksikul saarel Oleme korraldanud kokku 18 õhtusööki tippkokkadega  Eestist, Lätist ja Venemaalt. Meil on külas käinud ja kindlasti külastavad meid veel tuntud kokad/restoranid : Alar Aksalu... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
5. jaan. 2021 priit

Jah, see on võimalik Eestis ja sa ei pea lennukiga transportima kõiki külalisi kaugele maale. Me asume Kuivastu ja Virtsu vahel ja meie juurde saab kaatriga. Tallinnast on autosõidu aeg alla 2 tunni. Kaatriga sõiduaeg on piisavalt lühike, et kellegil ei hakka igav ega paha. Ehk siis 10min liuglemist üle vee. Viirelaid on huvitav ainulaadne koht maamunal – meil on terve saar ja ainult üks majapidamine, hoovis plingib punane majakas, kõrval 1880 ehitatud majakavahi maja kus aeg ajalt ilmutab enda ka majakavahi esimene naine. Lisaks siis saunad, peoruumid ja naabriteks... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
5. jaan. 2021 Administrator

Miks just Viirelaid? Kes poleks unistanud pulmadest mõnes troopilises sihtkohas, kus päike paistab 365 päeva aastas ja kõike ümbritseb ookean ja palmipuud? Meie igal juhul oleme. Kuid kas see oleks realistlik või jääb see unistus enamasti unistuseks ja selle elluviimiseks on vaja liiga palju pingutust ja kulutusi. Meil on kõigile unistajatele suurepärane pakkumine! Miks peaksite sõidutama oma sõbrad ja pereliikmed teisele poole maakera, kui saate tulla paradiisisaart nautima siinsamas Eestis. Viirelaid on väike saar Läänemeres – Muhu saare ja Eesti mandri vahel. Viirelaiu saart on võimalik üürida era- ja ettevõtteürituste... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
5. jaan. 2021 Administrator

Millised on kõige paremad suvepäevad? Vastust ei ole võimalik anda üheselt, sest osadele inimestele meeldivad ühesugused ja teistele teistsugused suvepäevad. Näiteks aktiivsed suvepäevad on sellised – joostakse edasi-tagasi, kogu aeg on midagi teha. Või siis suvepäevad, kus saab tööst puhata ja lihtsalt olla, mitte midagi teha. On lihtsam, kui teil on olemas eelmiste aastate kogemused. Aga kui inimeste soovid muutuvad ja nad tahavad midagi muud? 1.Kindel on see, et söök on väga oluline, et suvepäevad oleks head Sest sööma peab, ja kes ei tahaks nautida head sööki. Suve juurde kuuluvad... (Vaata artiklit)

Loe rohkem