Viimased Postitused

8. märts 2022 admin

Viirelaiul on hea meel teatada, et oleme saanud PRIA käest toetust, et teha Viirelaid veelgi paremaks teie jaoks. PRIA toetas meid peotelgi ostmisega ja sellest hooajast saate kasutada mega ägedat telki mille sarnast Eestis teist pole. Lisaks siis päikesepaneeli, et me oleksime rohelisemad ja ei kasutaks nii palju diislit elektri tootmiseks. Lisaks siis saame kööki uut varustust, basseini soojenduse, peamaja saab uue välimuse ja seminarimaja muusikasüsteemi. Kõik tänu PRIA-le.

Loe rohkem
14. veebr. 2022 priit

Kui sa arvad, et oled suuteline tegema Viirelaiu maailmas sama tuntuks nagu Bora Bora, Ibiza ja muud eksootilised saared, siis oled oodatud meie juurde tööle. Kas see väljakutse kõnetab sind? Sinu ülesandeks on hoida töös kõikvõimalikud turunduskanalid, abistada ürituste välja mõtlemisel ja nende korraldamisel. Ootame oskust iseseisvalt mõelda, head oskust müüa, turundada ja muid nippe kasutada.  Ma proovin nii palju kui võimalik selle töö sisu lahti kirjutada, et sa saaksid aru millega sa ennast seod.  Mida ma pakume? Võimalus töötada ühe ägeda projektiga, kus on palju võimalusi ennast teostada. Olla kontaktis parimate... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
8. okt. 2021 priit

Mis on armastus? Eks igal ühel on selle kohta oma definitsioon ja arvamus. Ilmselt ei ole siin õigeid ja valesid vastuseid. Igal juhul on ta üks ilus ja tore asi ning kui ta olemas on tuleb seda tähistada. See väike jutustus siin on siis selle armastuse kulminatsioon ehk siis sattusid Viirelaiule oma kümnedat pulma aastapäeva tähistama meie väga head sõbrad kellega käidud mitme maa ja mere taga. Nad abiellusid kümme aastat tagasi Kreekas kahekesi ja suuremat pidu siis ei peatud. Aga ilmselt teab iga paar kes kahekesi abiellunud, et need... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
3. okt. 2021 priit

TUULEPEALSE MAA MAITSED. ESIMENE PEATÜKK Tuulepealne maa. Kõlab väga efektselt, eks ju? Ja emotsionaalselt niisamuti. Need emotsioonid on seotud samanimelise hingeläinud telesarjaga. Tuulepealseks maaks võib pidada kõiki Eesti saari ja rannikualasid, kuid üks laid vastab sellele nimetusele lausa iga oma sentimeetriga. See laid on Viirelaid. Viirelaid on lapike maad tuletorni ümber ning kogu laiu senine lugu ongi majaka ja selle vahitööga seotud. Nüüd aga tuleb muutus. Laiul toimuvaid tegevusi haldavad kaks ettevõtlikku noort meest: Priit Villemson ja Veiko Valts. Uued tuuled puhuvad laiul esimest aastat, sestap on sinna ja sealt... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
24. sept. 2021 priit

TULE SAAR ehk BURNING ISLAND VIIRELAIUL Osad ilmselt teavad sellest üritusest, väiksem osa on meil sellel üritusel käinud. Aga ma arvan, et väga üksikud teavad kogu lugu selle üritusest. Kuna saime just kätte meie viimase ürituse pildid siis tundus, et oleks aeg see lugu pajatada. Igatahes esimene Burning toimus 2018 aastal ja siis oli tegemist üldse ühe ettevõtte suvepäevadega. See ettevõte arvas, et üüber lahe oleks teha suvepäevad mingi stiiliga ja no miks mitte teha see Burning Man stiilis. Nemad siis tellisid minult skulptuuride tegemise, DJ-d ja muu asja eest... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
21. sept. 2021 priit

Tegin Facebookis postituse kus uurisin, et kas keegi teab ilusaid ja ägedaid majutusi Eestis. Üllataval kombel tuli neid majutusi kokku üle 60-ne. Et mitte lasta sellel väärtuslikul infol kaduma minna võtsin ma kokku kõik soovitused ja panin kokku nimekirja. Alguses siis need mida soovitatid korra ja lõpus need mida soovitati mitu korda.Loodan, et sellest on ka kasu teile ja väga tublid olete kui ka jagate seda nimekirja, et ka teised saaksid infot. Head reisimist Eestis! Maidla Resort https://www.maidlaresort.com/ Riverbed inn https://riverbedinn.com/ Ööd houses https://oodhotels.com/ Saarjärve Puhkemaja https://saarjarve.ee/ Murinäe Veinitalu https://murimaevein.ee... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
20. sept. 2021 priit

Kolm korda JAH ( Viirelaiu lühijutt )Viirelaiul toimuvad tihti huvitavad kokku sattumused aga sellist, mis juhtus sellel nädalavahetusel pole enne juhtunud ja mul on tunne, et seda on ka raske üle trumbata.Igatahes nüüd siis asjast lähemalt. Nimelt meie juures on suuremad pidustused läbi aga kuna osa staffist soovib jätkuvalt hooaega pikendada siis võtame vastu tubade kaupa ja väiksemaid seltskondi. Selleks reedeks siis tuli meile broneering ühelt Eestis elavalt välismaalaselt kelle soov oli küsida oma kaasalt JAH sõna või siis inglise keeles YES. Me muidugi olime nõus neid vastu võtma ja... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
24. märts 2021 priit

Henri ja Keili on üks nendest paaridest, kes on koos juba keskkoolist saati. 2018. aasta kevadel kinkis Henri oma kallimale sünnipäevaks külastuse Suures väinas paiknevale Viirelaiule, kus oli kavas Ribe restorani peakoka valmistatud mitmekäiguline õhtusöök. Ilm oli ilus ja kevadine, külalisi oli üritusel kokku paarikümne ringis. Pärast õhtusööki laskus mees aga ootamatult ühele põlvele ja palus keset idüllilist üksikut saart Keili kätt. Emotsioonid olid laes ja kogu õhtu on paari jaoks senini üks meeldejäävamaid. Kuid see ei jäänud paari ainsaks märgilise tähendusega õhtuks Viirelaiul. Pulmapeoni jõudsid noored 2020. aasta suvel.... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
15. märts 2021 Administrator

See muinasjutt või siis õuduslugu algas ühel imeilusal juulikuu päeval. Kalender näitas neljandat kuupäeva ja me istusime koos sõpradega Viirelaiu saunamaja terrassil ja mõlgutasime mõtteid.Eelnevalt olgu ära öeldud, et see 04.juuli on ka kuupäev millal saime saarel majad valmis ja natuke nagu „pärandiks“ või „ristiks kaelas“ saime endalegi ootamatult kohustuse Viirelaiu kompleksi majandamise enda õlule. Aga noh see on juba pikem lugu ja kes seda tahab kuulda peab tulema meile külla Viirelaiule. Niisiis jätkates juttu turundusest. Istume me siis koos Veiko ja Taneliga sauna terrassil ning joome mõnusat vahutavat jooki... (Vaata artiklit)

Loe rohkem
7. märts 2021 Administrator

Sule korraks silmad, ning kujuta ette suvepäevi paradiisis. Imeline asukoht ning privaatsus? Maailmatasemel toitlustus? Vabadus igasugusest korraldamisest või transpordi organiseerimisest? Piisavalt ruumi kõigile osalejatele aga samas piisavalt võimalusi aja koosveetmiseks? Tundub peaaegu ebareaalne, eks? Kui kõik eelnev loetelu jätab mulje, nagu oleks tegemist mõne kauge Kreeka saarega, siis tegelikult pole vaja sõita kõige selle kogemiseks üldsegi mitte nii kaugele. Sõit viib hoopis lähemale – Tallinnast kahe tunni kaugusel asuvale Viirelaiu saarele. Saarele, mis pakub Eesti kohta harjumatuid elamusi nii söögi, tegevuste kui ka emotsioonide osas. Saarele, kus asub Eesti kõige... (Vaata artiklit)

Loe rohkem

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.