KUUL Majutus

Soovite kogeda midagi unikaalset ja ainulaadset? Siin on teile see võimalus, mille sarnast teist maailmas ei ole – privaatne luksuslik majutus vee peal ujuvas KUUL-is.

Mis on Kuul?

See võib olla nagu kera või siis nagu midagi privaatset nagu KUU peal või hoopis COOL.

Igal juhul on ta midagi teistsugust kui tavaline kandiline hotellituba.

Asub ta Viirelaiul ja kui hästi läheb ja ilm ilus, saab ka temaga merel loksuda. Kui aga mitte, siis peab kaldaga leppima. Igal juhul on ta eriline koht kuhu tulla ja kogeda midagi unikaalset või siis tähistada meeldejäävalt teie erilist sündmust

Korduma kippuvad küsimused:

Mis mugavused on KUUL-is?

WC, duss, (külm ja soe vesi 9:00-23:00ni), minibaar, KOODUU lamp kõlar, 2xSUP laud, elekter (9:00-11:00 ja 18:00-23:00-ni)

Kuidas saada kohale?
Toome teid Virtsu sadamast kaatriga Viirelaiule ja seejärel läheb juba lihtsamaks. Kaatri aja lepime teiega eraldi kokku, aga igal juhul peab see jääma valgele ajale, sest kes see tahaks öösel merel olla. Check-in on alates 14:00 ja check-out 11:30. Me saadame nädal enne tulekut teile täpsema info. Tagasi viime ka juhul kui arve saab ilusti tasutud või nõud pestud.

Kaatri transport Viirelaiule ja tagasi maksab 26.-/in.

Mis teha kui kõht läheb tühjaks?

Saabudes ootab teid KUULis Viirelaiu poolt tervitusamps ja -naps.

Lisaks pakume teile kasvõi 5x päevas süüa. Võite valida lihtsamate snäkkide vahel, mida meie kokad valmistavad või siis tellida ka 3-käigulise pidulikuma õhtusöögi šampanjaga.

Õhtusöök 20.-/in, hommikusöök 10.-/in, pidulik käikudega õhtusöök 55.-/in + šampanja 99.-/pdl.

Päike põletab ja janu kurnab?
KUUL-is on minibaar, kust leiate kõik vajaliku. Kui sellest ei piisa, toob teenindaja teile soovitud joogid majakavahi kompleksist.

Mida teha saarel?
Selle peale tahaks alati vastata, et vahest võib lihtsalt olla ka. Ühe päeva vast ikka suudate eraldada. Kui mitte, siis KUUL-iga koos on 2 SUP lauda, millega saab sõita vaatama uppunud laeva, hülgeid või teha hoopis saarele tiir peale. Lisaks sellele saab jälgida jäneseid või seda kavalat rebast, kes jäneseid üritab püüda.

P.S KUUL on Majakavahi kompleksist eraldi ja ilma eelnevalt kokku leppimata pole hea sinna minna. Kõik vajaliku toome teile ise KUULi kohale.