Pulmad & Tähtpäevad

Pulmad üksikul saarel!

Jah, see on Eestis võimalik ja sa ei pea lennukiga kõiki külalisi kaugele maale transportima.

Me asume Kuivastu ja Virtsu vahel ja meie juurde saab kaatriga. Tallinnast on autosõidu aeg alla 2 tunni. Kaatriga sõiduaeg on piisavalt lühike, et kellelgi ei hakka igav ega paha. Ehk siis 10min liuglemist üle vee. Viirelaid on huvitav ja ainulaadne koht maamunal – meil on terve saar ja ainult üks majapidamine, hoovis plingib punane majakas, kõrval 1880 ehitatud majakavahi maja, kus aeg ajalt ilmutab end ka majakavahi esimene naine. Lisaks siis saunad, peoruumid ja naabriteks paarkümmend jänest.

Pulmasid on meil peetud ja peetakse veel – kõigil on küsimus, et kuidas saavad saarele külalised, bänd, tehnika ja nii edasi. Teie aga olge mureta – kui oleme saanud kohale tassida kolm maja ja need üles ehitanud, siis mis see inimeste ja tehnika transport ära ei ole teha. Meil on endal olemas kaks kiiremat kaatrit, lähisadamates lisaks veel mitmed paadid ja no kui ikka väga vaja, siis on olemas ka suur parv, millega toome kasvõi teie pulmaauto saarele.

Majutuseks on meil kuni 101 kohta, et saaks mõnusalt ja privaatselt olla.

Pulmapaarile on privaatne olemine majadest eemal oma wc ja dušširuumiga.

Saame abiks olla nii pulmaisa otsimisel, söökide valikul kui ka bändiga. Seega aitame teil korraldada endale ja teie kallitele külalistele meeldejäävaima üritus eal.

Sünnipäev, juubel või muu tähtis päev Viirelaiul

Oleme korraldanud erinevatele külalistele erineva stiiliga tähtpäevi. Kes soovib head õhtusööki, kes stiilipidu või looduses kulgemist. Kõike on võimalik korraldada.

Andke meile see võimalus ja korraldame teile ja teie külalistele unustamatu ürituse.

Kliendi tagasiside

Mõned head sõnad... Saada tagasiside...Küsi hinnapakkumist

Pulmad & Tähtpäevad

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.