Sügise ja kevade paketid Viirelaiul


Viirelaiu Suvepäevade pakett Fine Dining + Chillout

Oled tüdinud vanadest igavatest suvepäeva kohtadest? Tahad, et keegi tuleks ja teeks sellise suvepäeva, kus on päike, loodus, hea gurmee, mull ja mõnus muusika?

Vaata rohkem


Viirelaiu pakett “Meeskond ja selle liitmine”

Tuli tunne, et tõstaks meeskonna motivatsiooni ja viiks nad kuskile uut energiat koguma? Siin on üks võimalus seda teha. Lase Viirelaiu meeskonnal see kõik kokku panna ja tugevdage oma ettevõtet ja meeskonda.

Vaata rohkem


Viirelaiu Zen pakett uue energia ja ideede kogumiseks

Kas tahaksite saada välja sellest linna melust ja virr-varrist? Võtta korra aeg maha ja koguda mõtteid? Lülitada meeskond välja töörutiinist, et saaks peale tulla uued ideed?

Vaata rohkem


Offline Retreat maagiliste taimedega

Meie pakett “Offline Retreat” on loodud selleks, et tuua teile unustamatuid kogemusi ning avada uksed loovusele ja inspiratsioonile. Oleme võtnud selle paketi juurde maagilise lisapöörde, valides hoolikalt välja erilised taimed nii Eestist kui ka Amazonase vihmametsadest.

Vaata rohkem


RESTART

Meie “Restart” pakett on mõeldud selleks, et tuua teie meeskonnale uus hoog ning tagada järgmise aasta edu. See pakett on palju enamat kui lihtsalt koolitus – see on tõeline meeskonna taasloomise kogemus.

Vaata rohkem


Puhkame ja mängime – Kõrgklassi Gourmet nauding ja lõõgastus pakett

Igaühel meist on aeg-ajalt vaja hetk, mil saame lihtsalt lõõgastuda ja nautida elu kõige paremaid aspekte. Meie “Puhkame ja mängime” pakett on loodud selleks, et pakkuda teile tõelist gourmet-naudingut ning lõõgastavat atmosfääri, kus saate vabalt olla ja lihtsalt nautida.

Vaata rohkem


Storm Watching – Looduse Võimas Vaatemäng ja Väljakutse

Meie “Storm Watching” pakett on just selleks, et tuua teie meeskonnale unustamatu väljakutse ja avada uksed looduse võimsale vaatemängule.

Vaata rohkem


Mõrva Müsteeriumi Õhtusöök

Kui olete alati unistanud olla osa põnevast detektiiviloo lahendamisest, siis see pakett on just teile. Tuleme teiega kokku, et viia teid intrigeerivale ja salapärasele teekonnale, kus teie meeskond saab mõrva müsteeriumi lahendades veeta unustamatu õhtu.

Vaata rohkem