Eesti kõige hinnalisem reisipakett

Kogemustest puhvis kodumaise reisipaketiga, mille sarnast pole siinmail veel mitte keegi mitte kunagi pakkunud ega kogenud

Viirelaid on tuntud kui täiesti ainulaadne puhke- ja peopaik, mis lisab elule nauditavat vürtsi ja toob argipäevade vahele mõnusaid värskeid välgatusi. Kuid sellest meile ei piisa, tahame olla veelgi erilisemad!

Seega, me head sõbrad, tuleme välja millegi täiesti enneolematuga – kogemustest puhvis kodumaise reisipaketiga, mille sarnast pole siinmail veel mitte keegi mitte kunagi pakkunud ega kogenud.

Sa ei pea muretsema, kuidas saarele kohale saada. Sest elamus algab juba Tallinnas. Tuleme sulle ja su kaaslase järgi helikopteriga ning sõidutame teid otsejoones “private island” Viirelaiule. Kogu saar oma ilus ja võimsuses on teie päralt, koos majaka, kõikide majade ja 20 magamistoaga – ise valite, millises neist öö veedate.

Õhtusöögi võlub just teie kahe jaoks valmis Michelini tärni vääriline tippkokk. Kõrvale rüüpate vaid parimaid šampanjasid.

Järgmine päev aga algab juba järgmise üllatusega – hommikusöögi valmistab otse Taist kohale saabunud superkokk, just sellise, nagu soovite, aga kindel on, et see saab olema eriti tervislik ja äärmiselt autentne.

Ning siis lõpuks, ööpäev pärast saabumist, võite asuda koduteele. Istumise all luksuslik Porsche, mis viib teid teel Virtsust Tallinnasse uhkele mõisate tuurile.

Vot selline suursugune tripp on meil sulle välja pakkuda. Hinnaks 20 000 eurot.

NB! Ära kauaks mõtlema jää, sest 2024. aastal läheb müüki vaid üksainus (loe: ÜKS) pakett.


P.S Kui soovid hoopis seda paketti võita siis osale loosis ja 1.06.2024 loosime välja paketi ühele paarile. Lisa siia oma email ja kui õnn naeratab siis oled see kes lendab meile.  Hinnas:

  • Transport saarele helikopteriga Tallinnast
  • Majutus kuni 2-le inimesele
  • Meri supluseks ja paadisõiduks
  • Õhtusöök Michelini tärni vääriline tippkokalt
  • Hommikusöök Tai superkokalt
  • Transport tagasi Tallinnas Porche’ga