Põgenege tavalisest rutiinist  ja viige oma meeskond järgmiseks firmaürituseks privaatsele saarele. Rentige üheks päevaks Viirelaid ja pakkuge oma meeskonnale ainulaadset ja unustamatut kogemust eemal kontori saginast.

Lisaks täielikule privaatsusele ja inspireerivale atmosfäärile, pakume transporti saarele ja tagasi, suurepäraseid majutusvõimalusi, hämmastavat toitu, külmi ja värskendavaid jooke ning lahedaid tegevusi nii saarel kui ka merel.

Suvepäevad

Kas otsite ainulaadset ja unustamatut viisi oma meeskonna kokkutoomiseks ja ühtsustunde tõstmiseks? Suvepäevad Viirelaiul pakuvad ideaalset tasakaalu lõõgastumise, seikluste ja meeskonnatöö tegevuste vahel.

Külastuse ajal saate teie ja teie kolleegid nautida mitmesuguseid lõbusaid tegevusi looduses, sealhulgas saarel matkamine, SUP-lauaga sõitmine ja isegi päikeseloojangu hüljeste vaatamine! Võtke vastu vapustavad vaated ja sukelduge saare rahusse, eemal igapäevaelu ja kontori pingetest. 

Õhtuti kogunege oma meeskonnaga ja nautige elavat muusikat või võtke kaasa oma pillid ja looge oma meelelahutus. Meie privaatne saar pakub ideaalset atmosfääri lõõgastumiseks ja kolleegidega suhtlemiseks, tugevate sidemete ja püsivate mälestuste loomiseks.

Seminarid / töötoad

Miks leppida igava konverentsiruumiga, kui saate oma äripartnereid või kolleege üllatada ainulaadse ruumiga? Meie saar pakub rahulikku ja eraldatud keskkonda, kus teie meeskond saab keskenduda, end laadida ja teha koostööd vapustavas looduslikus keskkonnas.

Meie seminarimaja on ideaalne koht teie järgmiseks seminariks või töötoaks. Tuba on varustatud audiovisuaalse tehnoloogia, interneti ja mugavate istekohtadega, et tagada teie meeskonna kaasatus ja produktiivsus kogu päeva jooksul.

Puhkepausidel saab teie meeskond nautida saare looduse ilu. Tehke paus tööst ja nautige värskendavat ujumist Läänemeres, matkake ümber saare või lihtsalt lõõgastuge meie võrkkiikedes.

Ja kui tööpäev on läbi, pakume mitmesuguseid mugavusi, et teie meeskond saaks mõnusalt lõõgastuda. Ükskõik, kas see on meie peakoka poolt tehtud maitsva eine nautimine, saunas lõõgastumine, kümblustünnis suplemine või merevaatega terrassidel lõõgastumine, pakume ideaalset keskkonda puhkamiseks ja lõõgastumiseks.

Sündmust saab muuta vastavalt teie meeskonna täpsetele vajadustele. Me ei karda öelda, et Viirelaiu meeskond on valmis ellu viima ka kõige pöörasemaid ideid, et muuta teie päevad saarel unustamatuks.

Selleks, et sul oleks aega ise Viirelaiu võlusid nautida, hoolitseme meie kõige eest – alates söögist ja joogist kuni bändi, DJ ja teiste esinejateni. Viirelaiul korraldatud üle 200 üritusega, oleme saanud väärtuslikke kogemusi ja ideid, kuidas iga järgnev üritus veelgi suuremaks muuta!