Tere kallis Viirelaiu saare külastaja!

Meil on au teile tutvustada meie ainulaadset paketti – Mõrva Müsteeriumi Õhtusöök. Kui olete alati unistanud olla osa põnevast detektiiviloo lahendamisest, siis see pakett on just teile. Tuleme teiega kokku, et viia teid intrigeerivale ja salapärasele teekonnale, kus teie meeskond saab mõrva müsteeriumi lahendades veeta unustamatu õhtu.

Selle paketi eesmärk on tuua teile kogemus, mis ühendab meeskonnatöö, loogilise mõtlemise ja põnevuse. Teid ootab ees ajatu klassikaline mõrvalugu, mille käigus peate koguma vihjeid, analüüsima tõendeid ja avastama, kes on tõeline süüdlane. Kõik toimub erilisel õhtusöögil, kus igal osalejal on roll ja panus loo arengusse.

Õhtu algab, kui satute keset põnevat süžeed ning peate alustama uurimistööd, et paljastada mõrva taga peituv saladus. Iga meeskonnaliige saab oma osa lahendamisprotsessis ning kõigi pingutuste ühendamine on võti edukaks lahenduseks. Koos meeskonnaga otsite vastuseid, dešifreerite vihjeid ja üritate üksteise osadest kokku panna tervikliku pildi.

Põnevaid pöördeid, petlikke mõistatusi ja ootamatuid avastusi on garanteeritud ning lõpuks saabub hetk, kus peate süüdlase paljastama. See on mitte ainult väljakutse meeskonnale, vaid ka suurepärane viis lõõgastuda ja nautida aega koos kolleegide või sõpradega. Õhtu lõpuks on kõik osalejad kindlasti kaasatud ja elevil ning see pakett jääb meelde kui eriline ja meeldejääv kogemus.

Ootame teid põnevusega Viirelaiul, et saaksite osa võrratust mõrva müsteeriumi lahendamisest ning veeta koos meeskonnaga meeldejääva ja intrigeeriva õhtu.

Hinnad:

Majutus + transport Viirelaiul al. 169.-/in (25in meeskond) 20in grupp = 199.-/in, 15in grupp = 249.-/in

Õhtusöök (3 käiku)+ hommikubuffee 69.-

Parimate soovidega, Viirelaiu Saare Meeskond


Hinnas:

 • Mõrvamüsteeriumi korraldus
 • Transport saarele ja tagasi
 • Majutus kuni 25-le inimesele
 • Meri supluseks ja paadisõiduks
 • Kohapeal DJ
 • Ruumid  tiimiüritusteks
 • Saun ja bassein

Võimalus lisaks tellida:

 • Toitlustus vastavalt soovile:
  Buffee hommikusöök + õhtusöök al 32.-
  Gurmee käikudega õhtusöök + hommikusöök al 99.-
  Mulli, konjaki või muu hea joogi koolitus al 490.- grupile
  Mõrvamüsteerium 29.-/in
  Kaatrisõit ja hülgevaatlus – 19.-/in