Armastuse Pidu @viirelaid

8. okt. 2021 priit

Mis on armastus?

Eks igal ühel on selle kohta oma definitsioon ja arvamus. Ilmselt ei ole siin õigeid ja valesid vastuseid.

Igal juhul on ta üks ilus ja tore asi ning kui ta olemas on tuleb seda tähistada. See väike jutustus siin on siis selle armastuse kulminatsioon ehk siis sattusid Viirelaiule oma kümnedat pulma aastapäeva tähistama meie väga head sõbrad kellega käidud mitme maa ja mere taga. Nad abiellusid kümme aastat tagasi Kreekas kahekesi ja suuremat pidu siis ei peatud. Aga ilmselt teab iga paar kes kahekesi abiellunud, et need peo pidamise jutud ei lõppe väga kiirelt ja ka aastaid hiljem tuletatakse meelde, et kuule sul see pidu ikka pidamata. T

eades oma sõpru siis vaevalt nad allusid sellele survele. Nende plaan oli teha kümme aastat peale pulmi korralik kräu 😊 Seda, et see tuleb meie juures seda me väga ei oodanud. Ma arvan, et kolmel korral see teema üles võeti aga kuna me iga kord olime korralikult veinised siis mõtlesime, et küll see idee läheb mööda ja pidu tuleb kuskil mujal. Polnud ju soovi olla nii võõrustaja kui külaline ja veel eriti nii heade sõprade peol. Aga noh seekord jäime kaotajaks meie ja lõpuks tuli survele järgi anda ja seda pidu ikkagi planeerida meie juures.

Alguses võttis küll kõhedaks, sest detaile selles „mitte päris pulmas“ oli palju. Kokaks valisid meie sõbrad Tõnis Saare ja kes teda ei tea siis ta üks ütlemata muhe mees ja teeb super head gurmeed omamata oma kööki. Nomaadist kokk nagu ta ise ütleb. Asjaolude kokku langemise tõttu tuli ta meile külla paar kuud varem ja tegi koos Liis Lemsaluga avaliku dinneri. Siin said meie head sõbrad siis ka ära proovida menüü ning Tõnis sai aru kui keeruline on ikka süüa teha middle of nowhere 😃 Kokk olemas, tuli leida esineja. Selleks siis NÖEP – ohh taas mitte kõige lihtsam lahendus. Kui te teaksite kui palju kola sellel toredal musikandil kaasas on. Ja no nii tore on kõik see saarele orgunnida ja siis tagasi. Neli paadi koormat kõiksugu ägedaid pille, kõlareid ja valgust. Korralik hirm oli kas meie generaator kõigele sellele vastu peab või tuleb NÖEP unplugged kontsert anda. Pidas vastu (y)

Muus osas nagu deko, laua katmised jne aitasid kaasa nende enda valitud peokorraldajad. Seega see asi langes ka meie õlult ära. Igal juhul sai sellest üritusest meie suve käige ägedam pidu. Mida sa hing veel tahad – sõbrad teevad peo meie juures, kutsuvad meid ka „külla“, lisaks sellele veel hunnik vanu ja uusi sõpru, saime ise ka lauas istuda ja nautida gurmeed, Nöep tegi üüber ägeda kontserdi, kaks päeva tantsu ja tralli.

Kokku sai ikka selline combo, et seda järgi teha on väga raske. Ma ju näen kõrvalt siin toimuvaid pulmasid, juubeleid, tähtpäevi – sellist hulka positiivset energiat ja vibe pole enne olnud. Kogu selle ürituse puzzle moodutastas nii ilusa pildi nagu siit ka näete. Igal juhul tänud kes viitsisid nii kaugele lugeda.

Teile ma soovin, et mõtleksite, mis on elus tähtis ja hoiaksite seda.

Üks tark mees kelle nime ma ei mäleta on öelnud, et elus tuleb tähistada elu, sest elu ilma pidudeta on nagu pikk teekond ilma puhkepausideta.

Seega hoidke oma lähedasi ja sõpru, tähistage tähtpäevi ja tähistage elu!


Mine tagasi