Viirelaiu järjejutt, osa 101: Tai & Reis ümber maailma

17. märts 2024 admin

Tai

Huvitav lugu on sellega, et pea ülepäeva on nii, et kui kohtad kedagi tuttavat, keda pole tükk aega näinud, siis esimene küsimus on, et kuidas Tais läheb, või et millal hotell seal valmis saab, jne. Vastus on, et ma ei tea kuupäeva, aga valmis ta saab. Lihtsalt see sõltub sellest, millal saame ehitusloa, ja see on meile sisse antud juba ja loodetavasti 3-4 kuu pärast on see käes. Kuna saarel on uus linnapea, siis ei aita ka sahtlisse poetataval rahal, kuna ta on aus ja korralik inimene, erinevalt vanast olijast 🤷‍♂️. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida, vaid sellest, et mis suveniiri ma sealt kaasa tõin 🏝️?

Kes on Tais, Koh Phanganil käinud, see teab, et sellel saarel asub mega häid restorane. Nendel kahel korral, kui me seal sügisel käisime, siis meie vaieldamatuks lemmikuks sai Indigo 🍽️. Ja tundus, et see oli populaarne ka teiste saare elanike poolt, sest tihti pidime ootama järjekorras, et sinna sööma saada, ja tegemist oli päris suure kohaga.

Igal juhul olid seal kõik söögid mega head. Nii head, et ühel hommikul kutsusime peakoka välja ja palusime retsepti, sest ei saanud aru, kuidas nii lihtsatest asjadest sai teha niiiiii perfektselt hea asja kokku. Peakokk Chris on Filipiinide päritolu mees, kes töötanud Jaapanis, Macaos, Hong Kongis ja nüüd maandunud sellel saarel. Ta on seal välja töötanud menüü, mis oli mega maitsev ja tervislik, lisaks oma pagaritoodete sarja, šokolaadi sarja, kohvi sarja, smuutide jne 🍫☕🍰.

Igal juhul jätsid tema tegemised nii sügava mulje, et Eestisse jõudes tuli tunne, et mis siis, kui kutsuks ta Eestisse ja Viirelaiule. Ja no, imelugu, peale 2 nädalat moosimist ta oligi nõus 🎉. Nüüd siis ajame pabereid ja oleme saanud kinnituse, et ta saabub meile mai lõpus. Seega, sõbrad, sellel suvel saate lisaks meie superheale kokale Birgithile Fotografiskast lisaks ka Aasia maitseid. Seega olete oodatud sellel suvel meie juurde. Pole Eestis sellist kohta, kus teile valmistavad toitu kaks superhead kokka – üks Eestist ja teine Taist 👨‍🍳👩‍🍳.

Oleme teinud ka sõprade paketi “Reis ümber maailma”, kus me siis pakume toidu rännakut koos meie uute ägedate kokkadega. Aja kokku 25 sõpra ja siis me korraldame teile kõik ära. Hind sellel oleks 200 eurot inimese kohta ja selle sisse mahuvad kogu saar, kõik toad ja sviidid, saun ja siis meie kokkade poolt loodud eriline food trip, mis algab juba saarele saabudes suupistete ja lõunaga ning õhtuks oleme loonud erilise käikudega õhtusöögi Taist, Filipiinidelt, Itaaliast, Prantsusmaalt, Eestist ja Jaapanist 🌍, ja hommikuks tervisliku valiku hommikusööke.

Kirjuta, kui oled huvitatud ajamast kokku sõpru ja tehes sõprade kokkutuleku. Kui tihti sa näed kõiki 25 sõpra koos? 💌

P.S. Saame ka korraldada teile ka suuremale või väiksemale seltskonnale, kui teil soovi on, ja meil on olemas ka lihtne süsteem, et kuidas organiseerija elu lihtsaks teha.

Pss. Antud pakkumine kehtib ainult nädalasisestel aegadel.

Kirjuta meile, kui see pakub sulle huvi ✉️.


Mine tagasi