27 April 2024

A JOURNEY BY DR. MAUER – viimane pidu Saatkonnas 27.04

15.00250.00

Tänapäeval ühemeheorkestrina tuntud ja palavalt armastatud helikirurg on taas tagasi. Nii nagu Batman, kes end aeg-ajalt ilmutab ja tuntud oma legendaarse fraasiga “I’ll be back”, siis samamoodi ilmutab end Viirelaiu Saatkonna lõpupeoks Kwona dünastia erapraksisest põgenenud helivõlur, kes võitluses kurjaga ei lase kunagi enda latti madalamale kui oma tipp-ajal Rootsi kõrgushüppaja Stefan Holm.
Viirelaiu Saatkond pakib selleks aastaks pillid kotti ja suundub tagasi oma juurte juurde - samamoodi nagu Dr. Mauer suundub tagasi enda juurte juurde ehk DJ puldi taha. Hooaeg Viirelaiu Saatkonnas on olnud peapööritav ja külm talveperiood on muudetud paljude inimeste jaoks soojaks kohtumispaigaks, kus on tugev programm olnud nii kehale kui meelele. Nüüd lõpetuseks toome võlurikombel mütsist välja prääniku, millega lõpetame saatkonna piinad, suurelt ja veel suurema pauguga.
Viimaseks ürituseks oleme kavandanud maratoonlasena tuntud Dr. Maueri vähemalt 10-tunnilist DJ-set, mis ümber maailma reisi asemel viib sind helikaussi pendeldama ja nii nagu ikka, siis ei tea keegi kuhu see seiklus helipalade observatooriumis meid viib.
PILETID nüüd müügil!
DRESSCODE: tsirkus

													
Saadaval 27 piletid

Pilet kostüümiga!

15.00
													
Saadaval 29 piletid

Pilet ilma kostüümita!

20.00
													
Saadaval 4 laua broneering

Laud neljale šampanja ja snäkivalikuga!

250.00