Ürituste korraldamine


Viirelaid Events – sinu üritus, meie kirg!
Üritused üle Eesti, sinu valitud kohas, sinu valitud ajal.

Kujuta ette üritust, mis ületab kõik ootused – kus iga detail on läbi mõeldud ja iga hetk loob midagi erilist. See on sinu sündmus, kus lähtuvalt sinu soovidest oleme loonud sündmuse, mis on meeldejääv nii sulle kui ka sinu külalistele.

Me teame, mis on sinu jaoks oluline ja see on ju ürituse sujuv kulgemine. Selle võtmeks on alati olnud väga hea eeltöö ning kommunikatsioon kliendiga. Võid vaid ette kujutada, mis võib juhtuda, kui on tehtud kehv eeltöö ja kui ei ole arvestatud ootamatustega. Tüüpilised vead, mida oleme kohanud teiste üritusi väisates või enda omadest õppides – puudulik kommunikatsioon ja detailide unustamine, eelarve valesti kalkuleerimine, viimistlemata ideed või teostus. Kõik need detailid on väga olulised, et sündmus kulgeks viperusteta.

Me võtame igat üritust alati kui ainukordset ja käime läbi kõik detailid, et midagi ei jääks tähelepanuta. Me kuulame sinu soove ning töötame koos, et muuta need tegelikkuseks. Olgu selleks väike koosviibimine või suur pidu, meie eesmärk on luua midagi, mis kõnetab just sind ja sinu külalisi.

Meie meeskond on siin selleks, et muuta planeerimisprotsess võimalikult lihtsaks. Meil on kogemused ja teadmised, kuidas ületada tavapärased takistused, tagades, et kõik läheb sujuvalt. Me kasutame oma kontakte parimate artistide, meelelahutajate ja toitlustajatega üle Eesti, et tuua sinu üritusele see “miski”, mis teeb selle eriliseks.


Kuidas saad olla kindel, et sinu üritus meiega koos õnnestub?

Viirelaid Events pakub kõikehõlmavaid ürituste planeerimise teenuseid,
mis võtavad arvesse igat detaili:

Läbimõeldud planeerimine ja haldamine

Me keskendume peensusteni planeerimisele ja haldamisele, vältides koordineerimisprobleemi. Kasutame online memo süsteemi, et näeksid jooksvalt, kus järgus me ürituse planeerimisega oleme.

Hoolikalt valitud toimumiskoht

Meie kreatiivsus ja kontaktid hinnatud toimumiskohtadele üle Eesti tagab, et sinu ürituse asukoht ei ole lihtsalt ruum, vaid elamus, mis on suur osa ürituse üldisest kontseptsioonist.

Erakordne meelelahutus ja tegevused

Toome mängu kõik oma parimad kontaktid ja sidemed, et sinu ürituse tegevused oleksid läbimõeldud ja kaasahaaravad.

Parim toitlustus ning dekoratsioonid

Soovid midagi erilist oma külalistele?
Suudame kasvõi Gordon Ramsay tuua teile süüa tegema kui selleks eelarvet on. Head kontaktid kokkade, cateringi ja dekoraatoritega tagavad head maitsed ning ägeda atmosfääri.


Tüüpiliste vigade vältimine

Kuidas saame teha sinu ürituse paremaks ja vältida tavapäraseid vigasid:

Puudulik kommunikatsioon:

Viirelaid Events’is peame esmatähtsaks selget ning tihedat suhtlust oma meeskonna ja klientidega, et tagada iga detaili vastavus sinu visioonile.

Eelarve vale majandamine:

Eelarve ületamise või valesti jaotamise vältimiseks kasutame me selgeid eelarve haldamise põhimõtteid. Sellega tagame, et iga kulutatud euro aitab sinu üritust paremaks muuta.

Vähene teenusepakkujate valik:

Kõikide soovid on erinevad, seega hoiame oma pagasis tipptasemel teenusepakkujaid, kellega koostöö on olnud enamgi kui sujuv ning kellega on rahul olnud muidugi ka meie kliendid.

Isikupärasuse puudumine:

Meil ei ole loodud pakette, kuna teame, et ainulaadsus on võtmetähtsusega. Võti peitub aga selles, et me kohendame üritust peegeldama just sinu isikupära ja eelistusi.

Detailide eiramine:

Väikesed detailid võivad ürituse teha põnevamaks või hoopis seda rikkuda. Meie detailidele pööratav tähelepanu tagab, et iga element, olenemata kui väike, on kaalutletud ja teostatav.


Miks valida Viirelaid Events?

  • Kogemus: Üle 1000 ürituse korraldamise kogemusega oleme õppinud vigu ette nägema ning neid vältima, tuues iga projekti juurde tasemel analüüsi ja ettenägelikkuse.
  • Personaliseerimine: Uskudes, et iga üritus on sama unikaalne kui meie kliendid, väldime ühesuguseid lahendusi.
  • Pühendumus maksimaalsele tulemusele: Sinu rahulolu on meie missiooni nurgakivi. Oleme pühendunud mitte ainult sinu ootuste täitmisele, vaid nende ületamisele läbi hoolsa planeerimise ja teostuse.

Meie õnnelike klientide kogemused

Meie varasemate klientide kogemused räägivad köitvalt meie võimest pakkuda erilisi üritusi ilma probleemideta. Need tagasisided kinnitavad meie kvaliteeti, loovuse olemasolu ja kliendirahulolu olulisust.

Teeme koos midagi ägedat!

Kui otsid partnerit, kes aitab sul luua midagi erilist, võta meiega julgelt ühendust. Alustame koos teekonda, et muuta sinu järgmine üritus unustamatuks!