Investeeri


Soovid tulla osa saama ühest piisavalt hullust, aga samas ägedast, projektist?

Niisiis, olles näinud kuidas toimib turism ja mida külalised kõige rohkem soovivad, tuli idee kolida talveks Taisse Ko Pha-ngan-ile ja avada seal klaasist KUUL-majadega hotell, otse ranna kõige parema koha peale.

Tegelikult on meil idee ehitada kaks 10 KUUL-iga keskust. Üks siis Orion joogekeskuse kõrvale randa ja teine mäeküljele, kus on Full Moon party-d. Ehk siis kaks prime spoti.

Ko Phangan on tuntud kui Tai spirituaalne ja jooga keskus, eriti Haad Yuan ja Srithanu piirkondades. Kuni 2021. aasta andmeteni oli saarel mitmeid joogakeskuseid, mis pakuvad mitmesuguseid kursuseid, töötubasid ja treeninglaagreid, alates vinyasa flow’st ja hatha joogast kuni meditatsiooni ja tantra joogani.  Saarel on kümneid joogakeskuseid ja stuudioid. Nende hulgas on sellised tuntud nimed nagu The Yoga Retreat, Orion Healing Center ja Ananda Yoga & Detox Center.

Lisaks on Ko Phangan tuntud oma kuulsate Full Moon pidude poolest, mis toimuvad iga kuu täiskuu ajal. Asudes Siiami lahes ja naabruses teise populaarse saarega, Ko Samui’ga, on Ko Phangan paljude reisijate jaoks populaarne sihtkoht. Lisaks ööelule on saarel ka imelisi liivarandu, kristallselget vett ja kauneid korallrahusid. Kuigi see on tuntud oma peomeeleolu poolest, on saarel ka rahulikumaid piirkondi, kus külastajad saavad nautida Tai looduse ilu ja kohalikku kultuuri. 

Kui soovid kampa lüüa siis täida allpool olevad lüngad