Viirelaiu Suvepäevade pakett Fine Dining + Chillout


Oled tüdinud vanadest igavatest suvepäeva kohtadest? Tahad, et keegi tuleks ja teeks sellise suvepäeva, kus on päike, loodus, hea gurmee, mull ja hea muusika? Kui juba on lubatud teha üks tore päev kuskil ettevõttega, siis miks mitte võtta sellest kõik ja rohkemgi? Lase Viirelaiu meeskonnal see kõik kokku panna ja naudi elu nii nagu see olema peaks – lihtne ja mõnus!

Põgene igapäevaelu saginast ja tule koge Fine Dining elamust, mis on just Sulle mõeldud.

Plaan – kohe saarele jõudes ootab Sind eriline rituaal, mis sisaldab väikest saare napsu ja suitsuhüljest. Need ainulaadsed kogemused teevad sinust saare kodaniku ja saad hooga saare energiasse sisse sulanduda.

Saad minna avastama saare looduslikku ilu, matkates mööda “mõttetut rada”, kus mõtted kaovad automaatselt. Supelda basseinis, peesitada sooja päikese käes ja nautida kihisevat mulli, samal ajal kui DJ mängib lahedat chillouti.

Õhtul saad selga panna kõige ägedamad riided, mis kodust kaasa haaratud ja on aeg nautida 5-käigulist peent õhtusööki, mille on valmistanud tunnustatud peakokk Ranno Paukson. Einestada saab majakavahi majas, kadakate vahel või isegi meres, kus saab vaadata päikeseloojangut ja lasta end tuulel paitada.

Pärast õhtusööki jätkub pidu kas DJ või live-esineja saatel, kus saad terrassil tantsida päikesetõusuni, või kui eelistad olla maaga ühenduses, saad istuda ümber lõkke ja laulda kaasa kitarriga pikajuukselisele jumalale, kes sattus siia ei tea kuidas.

Kuid see ei ole veel kõik! Osaleda saab ka põnevates tegevustes nagu jetisõit, hülgevaatlus, flyboarding, võistkondlikud olümpiamängud ja kõik muu, mida pole veel välja mõeldud. Need, kes otsivad meditatiivset kogemust, saavad liituda meiega hommikuses joogas, mediteerimises või hingamises. Kui vaja siis võime kohale tuua kasvõi Igor Volke, kes korraldab teile UFO-dega kokkusaamise.

Ja see ka pole veel kõik …………… 😀

Noh, kas see kõnetas Sind? Mind küll!

Tule ja me teeme Sulle ägeda elamuse!