Sinu erilised pulmad üksikul saarel Viirelaiul

5. jaan. 2021 administrator

Miks just Viirelaid?

Kes poleks unistanud pulmadest mõnes troopilises sihtkohas, kus päike paistab 365 päeva aastas ja kõike ümbritseb ookean ja palmipuud? Meie igal juhul oleme. Kuid kas see oleks realistlik või jääb see unistus enamasti unistuseks ja selle elluviimiseks on vaja liiga palju pingutust ja kulutusi.

Meil on kõigile unistajatele suurepärane pakkumine! Miks peaksite sõidutama oma sõbrad ja pereliikmed teisele poole maakera, kui saate tulla paradiisisaart nautima siinsamas Eestis.

Viirelaid on väike saar Läänemeres – Muhu saare ja Eesti mandri vahel. Viirelaiu saart on võimalik üürida era- ja ettevõtteürituste jaoks ning seetõttu on siin olemas kõik vajalikud asjad, mis on teie parimaks siinviibimise unustamatuks muutmiseks. Punane tuletorn keset hoovi, vana majakavahi maja, seminarimaja oma baariga, saunamaja koos basseini ja mullivanniga, tünnisaunad ja terve saar teie ja teie külaliste käsutuses.

Saarel elavad kokad ja muud teenindajad, kes hoolitsevad külaliste eest ja muudavad teie viibimise võimalikult meeldivaks.

Kui plaanite meiega pulmi, pakume järgmisi asju:

Majutus kuni 101 inimesele;

Transport saarele ja tagasi;

Toitlustamine – meil on saarel hämmastav peakokk, kuid meil on ka pikaajaline korporatsioon paljude meistrikokkadega nagu Orm Oja, Rado Mirto, Matthias Diether, Alar Aksalu, kui unistate tõelisest gurmee õhtusöögist;

Baar ja alkoholiteenus – meil on oma baar, kus on parim valik veine, šampanjaid, kangeid alkohoolseid jooke ja alkohoolseid jooke. Kui teil on mingeid konkreetseid joogieelistusi, on meil rohkem kui hea meel, kui jõuame selle teie päevaks saarele.

Tseremooniaruumid – saate valida, milline asukoht vastab teie ootustele kõige paremini. Abielluda saab mere ääres, ühel meie terrassil, Viirelaiu tuletorni kõrval või Saare lilledega ümbritsetud põllul.

Et teie pulmade planeerimine oleks stressivaba, pakume hoolitseda ka kõigi muude asjade eest – peo planeerija, kaunistused, foto-videograafid, muusikud jne.

Me ütleme alati – kui on midagi, millest unistad, anna sellest teada ja me teeme selle teoks!

Millal on parim aeg Viirelaiul saare pulmade planeerimiseks?

Kuna Viirelaid asub Läänemeres siis saab kogeda nelja aastaaega. Oktoobrist aprillini läheb külmaks ja tuulisemaks ning peame seda madalhooajaks. Kuigi jahedama ilmaga saate parema hinna, pole see õues pulmade jaoks parim aeg.

Teil on parim võimalus saada palju päikest, kui plaanite oma tseremooniat suvekuudeks juunist augustini. Mai ja september on ka hea aeg, kus on palju päikselisi ilmasid ja võite kogeda aastaaegade muutumist; pidage siiski meeles, et sel ajal on suurem tõenäosus jahedamaks ilmaks, mis võib põhjustada probleeme meie kiirpaadiga saarele jõudmisel. Seega, kui unistate ilusast õhtusöögist ühel meie terrassil ja peost õues kuni päikesetõusuni, soovitame teil oma eriliseks päevaks valida suvekuud.


Mine tagasi