Kolm korda JAH

20. sept. 2021 priit

Kolm korda JAH ( Viirelaiu lühijutt )Viirelaiul toimuvad tihti huvitavad kokku sattumused aga sellist, mis juhtus sellel nädalavahetusel pole enne juhtunud ja mul on tunne, et seda on ka raske üle trumbata.Igatahes nüüd siis asjast lähemalt. Nimelt meie juures on suuremad pidustused läbi aga kuna osa staffist soovib jätkuvalt hooaega pikendada siis võtame vastu tubade kaupa ja väiksemaid seltskondi. Selleks reedeks siis tuli meile broneering ühelt Eestis elavalt välismaalaselt kelle soov oli küsida oma kaasalt JAH sõna või siis inglise keeles YES. Me muidugi olime nõus neid vastu võtma ja tegema kogu selle asja ilusaks – küünlad, shampanja, deko jne. Kas nüüd tänu sellele aga igal juhul kõlas Viirelaiul esimene Jah sellel nädalavahetusel. Meil hea meel ja meie külalistel hea meel ja nad jäid meie juurde ka teiseks ööks.

Nüüd aga natuke põnevama osa juurde. Kuna mina olin perega sel nädalavahetusel reisil jätsime saare oma heade töötajate hoolde. Andsime juhtnöörid, et laupäeval kell 14.00 tuleb Virtsu sadamast võtta peale kaks külalist kes tulevad KUUL majutusse. See meil selline standartne tegevus olnud kogu suve, et kell 14.00 tulevad meile iga päev uued külalised sinna. Aga seekord läks teistmoodi – inimesi oli hoopis neli. Paadimees ei osanud ka sinna üleliia süüvida ja tõi nad kõik saarele. Noh ja siis kui hakati uurima Viirelaiul, et millise toa broneerisite siis selgus, et juhtunud oli see mida ei osanud oodata. Mõlemad paarid olid broneerinud sama toa ehk siis midagi sellist mida ei sooviks ühelegi majutusasutusele – TOPELT BRONEERING.

Oh seda jama ja edasi-tagasi helistamist aga selgus, et nii on. Selle meiepoolse uurimise ajal olid aga külalised omavahel liisku visanud kes saab Kuuli ja kes mitte. Mina siis kui sain veale jälile helistasin esimesele paarile ja ütlesin, et nemad peaks saama Kuuli ja teised mitte kuna nad broneerisid kuu aega teistest varem ja no mailis oli ka näha, et tähtis sündmus tulemas ja mees soovib just seal toas oma kaasa kätt paluda. Neil aga vahepeal oli liisk heidetud ja nad olid kurvalt kaotanud selle. Võtsin siis südame rindu ja helistasin teisele paarile kes võitis liisku viskamisega toa ning selgitasin olukorda ja aga mida ma kuulen. Ka nendel plaanis kihluda ja just seal toas.

Seega jäi olukord nii nagu ta loosiga läks.Ebareaalne kuidas see nüüd nii läks, et saarel kolm paari ja kõik kolm plaanivad kätt paluda.Juhtub meil asju ikka siin 😃 Aga näha on, et siin see Jah tuleb statistiliselt tihedalt ehk siis kellel on kahtlusi, et ei pruugi tulla siis tulge meie juurde. Siin praegu peaaegu 100% tõenäosus seda Saada.Võite vabalt märkida ära kellel seda JAH oleks juba ammu vaja 😃


Mine tagasi