Jumalikud suvepäevad, ilma ise näppugi liigutamata

7. märts 2021 administrator

Sule korraks silmad, ning kujuta ette suvepäevi paradiisis. Imeline asukoht ning privaatsus? Maailmatasemel toitlustus? Vabadus igasugusest korraldamisest või transpordi organiseerimisest? Piisavalt ruumi kõigile osalejatele aga samas piisavalt võimalusi aja koosveetmiseks? Tundub peaaegu ebareaalne, eks?

Kui kõik eelnev loetelu jätab mulje, nagu oleks tegemist mõne kauge Kreeka saarega, siis tegelikult pole vaja sõita kõige selle kogemiseks üldsegi mitte nii kaugele. Sõit viib hoopis lähemale – Tallinnast kahe tunni kaugusel asuvale Viirelaiu saarele. Saarele, mis pakub Eesti kohta harjumatuid elamusi nii söögi, tegevuste kui ka emotsioonide osas. Saarele, kus asub Eesti kõige paremini varjatud saladus: Viirelaiu erasaar.

Parimate suvepäevade valem on ülilihtne

Tegelikult on ju teada, et edukate (ehk meeldejäävate) suvepäevade korraldamise valem on lihtsamast lihtsam. Proovi korraldada selline sündmus, mis sobib kõigile osalejatele, arvestab kõikide erisoovidega ning hoiab tuju rõõmsa nii neil, kes soovivad pidu pidada rahulikumalt kui ka neil, kelle jaoks pole suvepäevad ilma tõsise mürglita mingid õiged suvepäevad. Ehk siis korraldamise valem on lihtne, vaja leida ainult korraldaja, kelle jaoks selle kõige ühtseks meeldejäävaks sündmuseks põimimine jõukohane. Siin, loomulikult, tõttab sulle appi Viirelaiu meeskond, kelle pagasis enam, kui 200 saarel korraldatud sündmust: alates suvepäevadest ja seminaridest lõpetades pulmadega. Häda see siis ühed suvepäevad veel mängleva kergusega ära korraldada. Soovid minna meeskonnaga SUPiga sõitma või hoopis kostüümipidu? Korraldame ära! Tead, et sinu kollektiiv vajab ühte ühist orienteerumist? Palun väga, saab tehtud. Ületamatuid muresid ei ole ja mis kõige ägedam – selle kõige pärast muretsevad Viirelaiu inimesed.

Nii ongi Viirelaiu tiim saanud kiidusõnu eelnevatelt klientidelt nii Eesti vaieldamatult parima toiduvaliku eest – olgu selleks suitsuhüljes või siis eesti kokandusmaailma absoluutsesse tippu kuuluvate kokkade poolt spetsiaalselt teie sündmusele loodud menüü eest. Samuti varem mainitud võimalus minna SUP-ama kasvõi koos hüljestega, ning nendega koos soojas
vees ujuda. Lisaks saab alati kiidusõnu võimalus basseinis erinevaid jooke nautides imetleda uskumatult ilusaid päikeseloojanguid. Ja kui sellest kõigest veel vähe, siis mine tee saarele tiir peale ja tutvu mõnega seal elavast tuhandest lambast või saa sõbraks hoovis hüplevate jänestega.

Sina lihtsalt ütle ette, mis pidu tahad ja meie pakume sulle välja lahendused. Ja ära muretse – leiame lahenduse ka 2+2 reegli jälgimiseks, kui see suveks peaks veel aktuaalne olema.

Mis maksab ja kas ruumi on?

Ruumi veel on! Just praegu ongi kõige õigem hetk oma päringud teele panna. Veel on aega tegeleda sinu kõige spetsiifilisemate soovidega või kõige konkreetsemate nägemustega. Kuid väga kaua enam aega venitada ei saa. Suvi ja suvepäevade aeg läheneb suurel kiirusel. Kui nüüd korraks rääkida hinnastamisest, siis loomulikult ühest hinda pole. Sõltub ju see sinu seltskonna suurusest või söögi-joogisoovidest. Kindel on aga see, et täiesti välismaale sarnase elamuse saad kätte siinsamas Eestis. Ja päris kindlasti mitte sellise hinnaga, mis maksaksid näiteks kogu oma kollektiivi Itaaliasse või Kreekasse lennutamise eest.

Seega uuri meie kodulehte ja pane päring teele. Meie oleme suveks valmis!


Mine tagasi