21. sept. 2021 priit

Eestimaa ilusad majutused looduses


Tegin Facebookis postituse kus uurisin, et kas keegi teab ilusaid ja ägedaid majutusi Eestis. Üllataval kombel tuli neid majutusi kokku üle 60-ne. Et mitte lasta sellel väärtuslikul infol kaduma minna võtsin ma kokku kõik soovitused ja panin kokku nimekirja. Alguses siis need mida soovitatid korra ja lõpus need mida soovitati mitu korda.
Loodan, et sellest on ka kasu teile ja väga tublid olete kui ka jagate seda nimekirja, et ka teised saaksid infot.


Head reisimist Eestis!

Maidla Resort https://www.maidlaresort.com/

Riverbed inn https://riverbedinn.com/

Ööd houses https://oodhotels.com/

Saarjärve Puhkemaja https://saarjarve.ee/

Murinäe Veinitalu https://murimaevein.ee

Nurka Talu http://nurka.ee/en/

Taju https://taju.co/en/

Saaremaa Glamping https://www.facebook.com/saareglamping/

Mäe-Kolga talu https://maekolga.com/

Tiigrisilma treehouse https://www.facebook.com/tiigrisilmatreehouse/

Jaani Puhkemaja https://www.facebook.com/JaaniPuhkemaja/

Vudila https://vudila.ee/

Voose Päikesekodu https://www.facebook.com/VoosePaikesekodu

 Üügumetsa puumaja / https://www.facebook.com/MuhuRahu/

Glämp Võru https://instagram.com/glamp_voru?utm_medium=copy_link

 Mesi tare saunapaat https://mesitare.ee/peipsi-paadimajad/

Frida maja https://www.facebook.com/FridaintheNature

Paivilla Boutique Villa Residentse Apartement https://paivilla.ee/

Kanuumatk Ahjal https://kanuumatk.ee/

Iglupark Noblessneris https://iglupark.com/

Hetke Living Kakumäel https://www.hetke.ee/

 Pootsmani maja – maja mere lähedal https://www.facebook.com/pootsmanimaja/

Järve Maja Väätsal https://www.puhkaeestis.ee/et/jarve-maja-vaatsa-jarve-kaldal

Kunda Talu https://www.kundatalu.ee/et

Villa Mere – https://abnb.me/6qrK1XQYujb

Saarnaki laid https://www.airbnb.com.ee/rooms/43999660?adults=2…

Anzelika MaheTalu https://anzelikamahetalu.voog.com/et

 Sunset Hutch https://www.puhkaeestis.ee/et/sunset-hutch

Tiku Puhkemajad https://www.tikutalu.ee/

Hosby Päkapikumaja 

Üügumetsa puumaja https://www.facebook.com/MuhuRahu/

Mustjõe Kõrtsitalu http://www.mustjoe.ee/

Keila-Joa Loss Schloss Fall https://schlossfall.com

Päikeseranna puhkemaja https://www.facebook.com/PaikserannaPuhkemaja

Samblamaa puhkemaja http://www.samblamaa.com/

Oanduaia https://www.facebook.com/Oanduaia

Vihula Mõis https://www.vihulamanor.com/

Riksi Püstkoda https://www.facebook.com/riksipystkoda/

Windmill Summer House https://www.airbnb.com/rooms/33869154

Rebase Kuur https://www.airbnb.com/rooms/38401466

ÖÖD Metsajärve https://oodhotels.com/accommodation/ood-hotels-metsajarve/

Hekso Treehouse https://hekso.ee/

Videva Puhkemaja https://viduva.ee/

Kuldallika Nature SPA https://www.facebook.com/KuldallikaLoodusspa/

Nordicstay Noarootsi https://www.facebook.com/nordicstaynoarootsi/

Mäekolga https://maekolga.com/

Otsakodu Väänas https://otsakodu.business.site/

Bottengarn https://bottengarn.ee/en/

Ontikamanor – Hotell Kalle http://www.ontikamanor.com/

@krkselahe https://www.instagram.com/krkselahe/

@mere38resto apartments https://www.instagram.com/mere38resto

Kisitalu Meremäel http://www.kirsitalo.com/

Mornamaa Pesä https://www.mornamaa.ee/en/

Pilguse Mõis https://pilguse.com/

Kauksi Puhkeküla https://kauksirand.ee/

Tulivee – http://www.tulivee.ee/

Abruka Boutique SPA https://abrukasaar.ee/kuidas-olla/abruka-boutique-spa/


Head avastamist!


Mine tagasi