5-käiguline õhtusöögi privaatne pakett Viirelaiul


Millal sa viimati nägid oma sõpru ja ägeda kamba kokku ajasid? Tavaliselt on need sünnipäevad, juubelid või pulmad, kus sõpradega kokku põrkab. Neid üritusi kahjuks kuigi tihti ei juhtu. Siit ka mõte Sulle! Mis siis, kui ajaks oma kamba või tiimi kokku ja teeks ühe ägeda ürituse ühel pisikesel saarel.

Me oleme nõus selle organiseerimise poole enda peale võtma koos tippkokk Martin Meikasega. Paneme Teile ühe ägeda paketi kokku! Kes Martinit ei tea, siis tema on olnud NOA ja Restoran Ö peakokk. Ta on muideks saanud ka ühe vähestest Eestisse jagatud Michelini tärnidest. Seega tema toidu headuses kahelda ei saa.

Mis plaan siis on?

Me võtame Teid Virtsu sadamast peale ja toome kaatriga saarele. Teie päralt on kogu saar ja valida saate kõikide tubade seast endale meeldivaima või siis mõnulete hoopis igas toas nii kaua kuni hing ihkab.

Saarel ootab Teid baar, bassein, saun ja üks möttetu rada, mille kaudu saab jalutada saare teise otsa. Saladuskatte all lubame, et sellel rajal tekivad alati head mõtted.

Peale seda teeme sauna, chillime terrassil ja joome kõike head ja paremat. Kell 19.00 tuleks ilusad riided selga panna, sest algab 5-käiguline õhtusöök Martin Meikaselt.

Baar on avatud kogu õhtu ja muusika saatel võite tantsu lüüa kuni süda lustib. Öösel on plaan magada, aga kes soovib võib ka hommikuni üleval olla, et päikesetöus ära oodata.

Kes on õhtu jooksul oma energiavarud ära tantsinud, teda ootab üks mõnus ja maitsev hommikusöök enne, kui on vaja oma kotikesed kokku pakkida ja saarega hüvasti jatta.

Kui Te ise ei soovi organiseerimisega tegeleda, siis teeme Teile omalt poolt igale külalisele lingi, mille kaudu saab tasuda ja ainus vaev, mis Teile jääb, on asjad pakkida ja kohale tulla.

Kõlab ju lihtsalt.

Hinnainfo

Et pilt oleks selge, siis hinnad ka Teile nägemiseks:

  • 25 külalist – 199.-/in – sisaldab majutust, hommikusööki ja 5 käigulist gurmee õhtusööki Martin Meikaselt
  • 20 külalist – 209.-/in
  • 15 külalist – 229.-/in
  • 10 külalist – 279.-/in

*lisandub koha peal transport 24.-/in edasi-tagasi

Juhul, kui Te ei hooli gurmeest ja sobib ka mõnus ja hea buffee, siis on hinnad miinus 80.-/in soodsamad

Kuidas tundub? Hakkasid juba peo riideid otsima?


    Küsi pakkumist