2023 a. suvepäevad

Me teame, et suvepäevade korraldamise töö teeb ära ettevõttes inimene, kes saab selle eest tasuks kogu organiseerimise vaeva ja mure. Et seda rõõmsamaks teha, oleme omalt poolt igati abiks ja lisaks ostame sulle pileti kuhugile sooja. Aga kuhu, see siis selgub, kui suur üritus teil tulemas on. Ehk siis see peaks jääma 10% piiridesse Viirelaiu rendist.

Aga miks tulla üldse meie juurde suvepäevi pidama?

Viirelaid on unikaalne koht, kus kus saab ühendada meeskonna, töö, lõbu ja luua mõnus olemine keset puutumata loodust.

Me võõrustame nii väikeseid, kui suuri gruppe, kes soovivad korraldada suvepäevi, seminare, õhtusööke, team meeting guid, turundusüritusi, koosolekuid.

Lisaks täielikule privaatsusele ja inspireerivale atmosfäärile, pakume me mugavat majutust, transporti kaatriga saarele, seminariruumi, ahvatlevat toitu, külmi ja värskendavaid jooke meie baarist. Unustada ei saa ka aktiviteete, hüljestega ujumist, SUP-dega sõitu ja looduses matkamist.

Ürituse saab kujundada täpselt teie kollektiivi soovidele vastavaks. Oleme teostanud kõige hullumeelsemaid ideid ja pole nendega hätta jäänud ning pakkunud külalistele unustamatuid elamusi.

Et ka teil endal oleks aega nautida Viirelaiu võlusid, oleme võtnud enda peale kogu organiseerimise alates söögist, joogist kuni bändi, dj, kuni esinejateni. 200+ korraldatud üritust annavad meile hea kogemuse mida ka teile pakkuda.

Kohtumiseni Viirelaiul!

Küsi hinnapakkumist

2023 a. suvepäevad