Terve peamaja majutus

Meile saab tulla nüüd ka sügisel ja selleks oleme teie jaoks teile ette valmistanud 3 tuba Peamajas suure sviidi, saunamaja toa ja Kuuli. Kõiki neid saate septembris ja oktoobris valida. 

Peamaja toas on võimalik ööbida kahekesi või perega. Seal on suur voodi 2x2m ja lisaks saab juurde panna sinna 2 lisavoodit. Lisaks saab võtta ka ühe pisikese toa Sviidi kõrval kui soovite rohkem omaette olla lastest.. Toas on kamin, mis annab sooja, wc ja duss. 

Sauna ja mullivanni saate kasutada lisatasu eest 35.- Sauna saate kasutada alates 18.00 kuni 20.00 peale seda on saun Sauna sviidi käsutuses juhul kui nad soovivad

Tünnisauna saab ka kasutada ja suure puidust kümblusitünni hind on 125.-/õhtu ja metallist nõiapada 75.-/õhtu.

Kuidas saarele saab?

Te peate tulema Virtsu praami sadamasse ja parkima auto seal ära. Me tuleme teile Virtsu sadamasse vastu ja toome kaatriga Viirelaiule. Tulla saab alates 12.30 ja tagasi toome teid järgmise päeva lõunaks. Transpordi saame korraldada vastavalt teie soovile.

Mida saarel teha?

Meil on tehtud teile orienteerumisrada kus saate saare kohta uusi teadmisi ja teha ringile peale saarele. Saab minna hülgeid vaatama kui selleks on ilma – selleks tuleb minna kaatriga merele ja kogu reis võtab aega umbes 40min. Selle hind on 20.- in. Saab teha sauna ja lihtsalt olla. Paljud ei oska aega maha võtta ja siin on selleks ideaalne võimalus. Hea oleksite kui jätaksite ka oma telefonid Virtsu autosse siis on täielik offline feeling

Mida peaksite kaasa võtma?

Nagu tavaks on saanud siis kõige parem riietus Eestis on aastaringselt suusajope 🙂 Ehk siis kaasa oleks hea võtta tuulekindel jope, müts (see on ka hea tünnisauna jaoks), plätud, ujumisriided, sauna rätik, hea raamat ja veel parem tuju.

Kas saab ka süüa ja juua meie juures? 

Jah ikka saab – me saame kohalikelt kalameestelt kala ja sellest saame teile süüa teha. Lisaks sellele on meil ka liha saada – parti ja siga. Ehk siis tuleks teada anda, mis toorainest te süüa tahate ja me teeme seda. Juhul kui teil on mingeid talumatusi või erisoove siis need ka palun andke teada.Saame tuppa valmis teha teile puuvilja vaagnaid ja snäkkivaagnaid.  Juua saab meie baarist nii nagu igast baarist – meil on oma õlled, kanged napsud, vahuveinid/shampanjad/proseccod, vaadiõlu, kokteilid, Viirelaiu kanged napsud jne.

Ootame teid külla!

Kalkuleeri hind

0€