Arhiiv

21. dets. 2020 Administrator

See on võimalus teil teha kõige meeldejäävamaid sündmusi oma sõpradele, kolleegidele, partneritele, klientidele, tähistada sünnipäevi, tähtpäevi või mõnda muud olulist päeva. Me korraldame üritusi Viirelaiul seinast seina ehk siis alates lasteüritustest kuni gurmee õhtusöökide, kontserdite ja etendusteni. Pakume teile Eesti parimaid kokkasid, populaarseimaid lauljaid või muusikuid Korraldame teie elu meeldejäävaima sündmuse Hinnad algavad 159eurost inimese kohta  

Loe rohkem
21. dets. 2020 Administrator

Teil on võimalus tähistada meie juures oma sünnipäeva, juubelit või mõnda muud tähtsat päeva 5–10 käigulise õhtusöögi Eesti või Baltikumi tippkokkadelt.

Loe rohkem
21. dets. 2020 Administrator

Korraldame teile erilise seminari ja selleks on olemas kõik vajalik: projektor, pabertahvel, helitehnika, lauad-toolid kuni 55le inimesele, kohvi-tee-vesi lauale. Eeliseks on see, et inimestel puudub võimalus „põgeneda“ saarelt peale seminari lõppu või vahepeal.

Loe rohkem
20. dets. 2020 Administrator

Korraldame teile unistuste suvepäevad – hea toit, külm jook, mõnus muusika, ägedad tegevused ja üksik saar. Keegi ei tule segama ja keegi ei lahku ning võite muusikat kuulata ööpäev läbi.

Loe rohkem
20. dets. 2020 Administrator

Viirelaiu Vabariik on väike saareriik Põhja-Euroopas, mis asub Väinameres Muhu ja mandri vahel. Me oleme väga väike riik – on ainult üks riik, mis on veel väiksem - Vatikan.

Loe rohkem