Pakume saare külalistele palju erinevaid tegevusi. Kui ise hätta jääme, siis on meile appi tulnud 360 kraadi, Elamuspank ja teised ürituskorraldajad.

Ise pakume järgmisi tegevusi:

ZORB jalgpall

Tegemist on siis jalgpalliga, kus iga mängija on täispuhutava palli sees ja jalgpalli taga ajades juhtub palju lõbusat. Küll inimesed põrkuvad või siis hüplevad platsil ringi. Nalja saab selle tegevuse käigus palju. Mängus on korraga 12 inimest kahes meeskonnas ja võitja võistkond läheb järgmisesse ringi. Seda mängu on lõbus mängida ja veel lõbusam vaadata.

SUP

Meil on koha peal olemas 10 SUP lauda + 1 suur 8-inimese SUP laud. Neid saab vastavalt vajadusele võtta ja sõita kas ümber saare, minna hülgeid vaatlema, päikeseloojangusse sõita või niisama päevitada selle peal. Suurele SUP lauale mahub kokku 8 inimest ja sellega on hea meeskonnasõitu teha või võistlusi korraldada. Kui teil aga soov saada lauad kõigile, siis meie koostööpartneril on neid piiramatu kogus. Samuti saab SUP laudadega teha juba kulgemise meie juurde nii, et kotid tulevad meile kaatriga ja teie laudadega. Miks mitte teha tulekust ka meeskonda liitev tegevus.

Hülgevaatlus

Meie saarest 300 meetrit lõuna pool on hüljeste lesila ja seal on neid 50–100 isendit. Võimalus on minna neid vaatama – seda siis kaatri või SUP lauaga. Eriti meeldiv on see ühendada ka päikeseloojanguga, seega kaks head asja koos. 99% juhul on hülged kohal olnud ja see 1% tähendab, et  neid ei ole siis, kui tuul on tugev ja laine kõrge.

Orienteerumine

Oleme ette valmistanud teile orienteerumise saarel koos fotojahiga. Ehk siis teie ülesanne on saarel ringi käia, otsida erinevaid punkte, teha neis lõbusaid pilte ja näha meie saare loodust, lambaid, linde ja ehk ka mõnda hüljest. Mäng kestab kuni paar tundi ja on siiani olnud meie saare kõige populaarsem tegevus. Seda saab ka kohandada sportlikumaks ja pikemaks, kui meeskond on rohkem seiklushimulisem, samuti oleme seda kombineerinud 8 in SUP laua sõiduga ümber uppunud laeva.

Brave Capital Viirelaid

Veesport

Kaatriga on võimalik teha erinevaid veespordialasid – sõita rõngaga, wakeboardiga, veesuuskadega, minna merele ujuma, hüpata veebatuudil jne.

Kalastus

Meilt on võimalik rentida kalavarustust või võrke, et saada kätte oma esimene või sajas kala. Saare läänekaldal liigub palju haugi ja võrguga saab ka lesta ning ahvenat. Samuti on meil võimalik teile korraldada kalastuskoolitus oma ala profi käe all.

Aktiviteedid

Koostoos erinevate ürituskorraldustega (360 kraadi, Elamuspank, Happening) saab meie juurde tellida palju erinevaid meeskonnamänge ja team building tegevusi. Andke ainult teada, mida soovite ja me korraldame selle teile.

Talvetegevused

Talvel saab meil uisutada, suusatada, lumelauaga sõita ATV järel, sõita kitesurfi lohega lumelauaga, käia saunas, ujuda jääaugus, ajada soojaks tünnisaun. Veebruar-märts on merel jääkaas peal, seega saab meie juurde ilusti ka jalgsi.

Lauamängud

Meil on kohapeal olemas lauatennis, discgolf, petanque, koroona.

Veel tegevusi:

 • Saun, tünnisaun, bassein
 • Orienteerumine saarel
 • SUP laudadega sõit
 • Hülgevaatlus
 • Kalastamine
 • Koroona
 • Lauatennis
 • Discgolf
 • Võrkpall
 • Veesport – wakeboard, tube
 • Kitesurfi koolitus
 • Purjekaga sõit